Szukaj: punkty od do

Europunkty to program lojalnościowy oferowany przez firmę Graffmark,
dzięki któremu klienci Państwa sklepu lub hurtowni, za dokonane zakupy otrzymują punkty i wymieniają je na atrakcyjne nagrody. Europunkty.pl zwiększają atrakcyjność samych zakupów i miejsca
w którym są dokonywane.

Dzięki programowi każdy sklep czy hurtownia może oferować swoim
klientom wartościowe nagrody, tak jak największe sieci handlowe.
 

Co to są Europunkty:
 
Europunkty.pl to program lojalnościowy, dzięki któremu klienci Państwa sklepu lub hurtowni, za dokonane zakupy otrzymują punkty i wymieniają je na atrakcyjne nagrody.

Dla kogo?  Program przygotowany jest dla sklepów i hurtowni, a przeznaczony dla ich klientów. W przypadku większych podmiotów program może być indywidualnie modyfikowany i dostosowywany.

Korzyści.  Europunkty.pl zwiększają atrakcyjność samych zakupów i miejsca w którym są dokonywane. Dzięki
programowi każdy sklep czy hurtownia może oferować swoim klientom wartościowe nagrody, tak jak największe sieci handlowe.

Czy przystąpienie do programu to dodatkowe obciążenie dla sklepu/hurtowni?  Poza nagradzaniem znaczkami klientów dokonujących zakupów, nie musicie Państwo podejmować żadnych działań. Organizacja programu i realizacja nagród leży po naszej stronie.

Przystąpienie do programu Europunkty.pl. Następuje po zakupie pierwszej partii znaczków. Dalszy zakup znaczków nie jest wymagany, sami Państwo ocenicie czy chcecie program kontynuować, ile znaczków i kiedy dokupić.

Katalog nagród.  Katalogi w formie drukowanej będą dostarczone ze znaczkami. Oprócz listy nagród zawierają niezbędne informacje na temat sposobu ich realizacji i miejsce do przyklejania znaczków. Ponadto aktualny katalog dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Realizacja nagród.  Klient Państwa sklepu/hurtowni po zebraniu odpowiedniej ilości znaczków, przekazuje za Waszym pośrednictwem książeczkę ze znaczkami do nas. Nagroda zostaje dostarczona do Państwa na nasz koszt.

Czy lista nagród może się zmienić?  Lista nagród jest stale rozszerzana. W przypadku programów zaprojektowanych indywidualnie, możliwe są rozmaite modyfikacje.


Mamy nadzieję, że informacje zamieszczone powyżej zainteresowały Państwa.
Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania prosimy o kontakt telefoniczny 042 636 78 53 lub pocztą elektroniczną na adres info@graffmark.pl,, ewentualnie prosimy przejść do formularza znajdującego się na stronie O nas wypełnić i przesłać go do nas, odpowiemy najszybciej jak tylko się da.
 

O nas:
 
Graffmark Sp. z o.o. organizuje i realizuje programy lojalnościowe, oparte na najlepszych wzorcach marketingowych,
tworzone dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie pracowników firmy, jest dostawcą kompleksowych rozwiązań
marketingowych dla sklepów, hurtowni, producentów i dystrybutorów.

Nasza oferta obejmuje gotowy program lojalnościowy możliwy do natychmiastowego wdrożenia jak również jesteśmy
w stanie spersonalizować program pod kątem Państwa wymagań.